OTO ÇEKİCİ

İHTİYACINIZ OLDUĞUNDA

KOLAY VE EKONOMİK ARAÇ ÇEKTİRME

Bir yere giderken veya  gelirken ya da gideceğiniz yere hızlı bir şekilde varmaya çalışırken, yani gün boyu çoğunlukla araç kullanıyoruz.

cekici-5

Bilhassa büyükşehirlerde yaşayanlar için trafik kazaları araç yoğunluğuna göre sık sık karşılaşılan bir problem olarak ortaya çıkmaktadır.

Kaza sonrası araçları tekrar  çalıştırıp yeniden yola çıkmak her zaman mümkün olmayabilir. Ayrıca uzun yola çıkıldığında ve gece otobanlarda araçlar arıza yaparsa tekrar çalıştırmak imkansız olabilir. Böyle zamanlarda en iyisi oto çekici yani kurtarıcı araç çağırmak ya da halihazırda çalıştığınız bir yol yardım firması varsa iletişim kurmak olacaktır.

EN UYGUN ÇEKİCİ olarak profesyonel oto çekici hizmetimiz ile araç kurtarma konusunda uzun yılların verdiği deneyimle sizlere kaliteli ve ekonomik hizmet sağlıyoruz. 7/24 gece gündüz ya da  mevsim farketmeksizin araçlarınızı çekiyoruz. Bu noktada İstanbul’un neresinde olduğunuz bizim için önemli değildir. İster adresimize yakın Bayrampaşa olsun isterse Silivri gibi Çerkezköy gibi merkezimize uzak bir noktada, bütçenize uygun en ekonomik araç çekim hizmetimiz probleminizi gidermeye yardımcı olacaktır.

Aracınız yedeklenirken ve taşıma esnasında garanti altındadır. Araç kurtarma işlemi bittiğinde extra fiyat talep edilmez.
Oto çekici firmaları arasında nerede olursanız olun size en yakın araç daima EN UYGUN ÇEKİCİ

firmamız ait olacaktır. Araç kurtarma hizmeti için uygun fiyat konusunda endişelenmenize hiç gerek yok.

Her zaman ve her yerede kazasız günler diliyoruz.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Tweet
Share on linkedin
Paylaş

Leave a comment