BAYRAMPAŞA OTO ÇEKİCİ

Özellikle kış mevsiminin ağır koşulları nedeniyle araç sürücülerinin seyahatleri esnasında daha fazla dikkatli olması ve hem trafik kurallarına hem de araçlarının periyodik bakımlarına özen göstermeleri gerekiyor. Bu şartlar altında  yola çıkmadan önce gerekli bütün önlemleri eksiksiz olarak yerine getirmek kesinlikle yapacağınız en akıllıca davranış olacaktır. Yine de hiç istemediğimiz bir şekilde oluşan talihsiz bir kaza veya araç arızası durumunda  Bayrampaşa En Uygun Oto Çekici  size en uygun oto çekici veya kurtarıcı oto hizmetini sağlamak için daima hazır bulunuyoruz. Uygun donanımlı araçlarımız ve alanında deneyimli uzman operatörlerimiz ile sizin ihtiyaç duyduğunuz her vakit yardımınıza hazırız. Konumunuzun neresi olduğu hiç farketmeden telefon ya da web sitemiz aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz. En hızlı ve en uygun yol yardım servisi için doğru adrestesiniz. 
Diğer servis bölgelerimiz için 
Hizmet Bölgelerimiz sayfamızı inceleyebilirsiniz.Öneri ve şikayetleriniz için bizim için değerlidir 

Bizi sosyal medyadan da takip etmeyi unutmayın.

BAYRAMPAŞA'DA 7/24 EN UYGUN OTO ÇEKİCİ

Esenyurt’ta 7/24 en uygun çekici sizlere aracınız ile seyahat durumundayken oluşan yolda kalma sorununuzda en çabuk, en düşük maliyetli ve en güvenilir şekilde yardımcı olabilmek adına aracını ve beraber çalıştığı görevli personellerini daima güncellemektedir. Bu sebeple verdiğimiz servisin kalitesi de siz değerli müşterilerimizi hem memnun etmekte hem de daha sonra ihtiyaç duyduğunuzda yeniden bizi seçmenizi sağlamaktadır. İstediğiniz zaman yaşadığınız sorunlarda bize ulaşabilirsiniz 7/24 servis sağlayan operatörlerimiz çağrınıza en hızlı şekilde cevap verecektir.
Bize ulaştığınız takdirde operatör arkadaşlarımız çok hızlı bir şekilde harekete geçmekte ve uygun teçhizatlı çekici araçlarımızla konumunuza gelip size ve vasıtanıza ihtiyaç duyduğunuz desteği sunuyoruz. Sonrasında talep ettiğiniz oto servisine veya tamircinize aracınızın taşınmasını sağlıyoruz. Bütün bu işlemler yapılırken aracınızın konumunu GPS ile kontrol ediyoruz.

OTO ÇEKİCİ HİZMET MALİYETİ

Oto Çekici hizmetinin maliyetini merak ediyorsanız Bayrampaşa’da size hızlı ve düşük maliyetli şekilde yardım etmeye hazırız. Herhangi bir sebepten ötürü aracınız yolda kaldığı zaman telefon ile veya web sitemiz yoluyla operatörlerimize ulaşmanız ve Bayrampaşa En Uygun Çekici ekibimizin bulunduğunuz yere gelmesini beklemeniz yeterlidir. Daha sonra ki işlemler zaten çok basittir. Arkadaşlarımız en çabuk şekilde yanınıza gelerek aracınızı en uygun görülen şekilde yedekleyip aracınızın tamiri için talep etmiş olduğunuz yere nakliye işlemini gerçekleştireceklerdir. Elbette ki bütün bu uygulamalar çok fazla mağdur olmamanız için gerçekten kısa vakitlerde gerçekleştirilmektedir. Yapmış olduğumuz bu hizmetler sonunda siz değerli müşterilerimizden en uygun ücretleri talep ediyoruz.

BAYRAMPAŞA ÖNEMLİ TELEFONLAR

BAYRAMPAŞA BELEDİYESİ (FATİH PARKI) SOSYAL TESİSİ  – Tel: 0(212) 674 16 00

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – Tel: (0212)  544 77 59 

En Uygun Çekici – Tel: +90 545 937 40 88

Aracınızla seyahat esnasında kaza veya arıza sonucu hareket edemez olursanız oto çekici hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Tweet
Share on linkedin
Paylaş