ACIBADEM OTO ÇEKİCİ

Acıbadem oto çekici,  Acıbadem ve çevresinde oto kurtarıcı veya oto çekici ihtiyacınız olduğunda EN UYGUN ÇEKİCİ, olarak  size en uygun hizmeti sağlamak için daima hazır bulunuyor.

Diğer servis bölgelerimiz için Hizmet Bölgelerimiz sayfamızı inceleyebilirsiniz
Öneri ve şikayetleriniz için bizim için değerlidir 
Bizi sosyal medyadan da takip etmeyi unutmayın.

ACIBADEM MAHALLESİ

Acıbadem Mahallesi Muhtarlık: İlkbahar Sokak No:1 0 216 326 78 21

Barış Taksi:Şehit Fethi Cad.Coşkun Apt. Tel:0216 326 66 66

Betül Eczanesi: Acıbadem Mah.Şehit Fethi Sk.No:111 (barış Taksi Durağı Yanı)

Dörtyol Taksi Sarayardı Cad.No:72 Tel:0216 339 45 45

Yıldız Taksi: Acıbadem Cad.Doğancı Sk.No:1 Tel:0216 325 73 75

En Uygun Çekici: 0545 937 40 88

ULAŞIM

Acıbadem semti, ulaşım açısından oldukça verimli bir bölgede bulunmaktadır. Gerek Kadıköy’e gerek Üsküdar’a olan yakınlığı, E5 otoyolunun Acıbadem’i ortasından kesmesi, çevreyollarına hakim olması sayesinde Acıbadem, ulaşımın hiç de zor olmadığı bir semttir.

Toplu taşıma ile ulaşım

Kadıköy’den ve Üsküdar’dan hareket edip Acıbadem Caddesi’ni kat eden İETT otobüsleri, Kadıköy’den ve -semtin yalnızca üst kısımlarından geçseler de- Üsküdar’dan hareketli Acıbadem minibüsleri mevcuttur. Eğer D100 karayolu tercih edilecekse Kadıköy ve Üsküdar’dan kalkıp D100 karayolunu takip eden herhangi bir toplu taşıma aracı da sizin işinizi görecektir. D100 üzerindeki Acıbadem Köprüsü durağı Acıbadem Caddesi’ne ve semt merkezine, Emek Sitesi durağı Acıbadem’in doğu kısmına, İstek Vakfı durağı ise güney kısmına ulaşım için idealdir. Yukarı Acıbadem’e ulaşım için Acıbadem Caddesi’ni takip eden toplu taşıma araçları kullanılmalıdır. Kadıköy-Kartal (M4 hattı) metrosunun Acıbadem istasyonu Acıbadem Köprüsü’nün altında; Acıbadem Metrobüs durağı ise semtin Küçük Çamlıca’ya yakın kısmında, köprü yolu üzerindedir.

Avrupa Yakası’na ulaşım

Acıbadem semtinin geniş anlamda bakıldığında komşuları Kadıköy, Üsküdar, Altunizade, Bağlarbaşı, Göztepe olarak sayılabilir. Bu da semtin çevreyollarıyla ulaşım için uygun olduğunu göstermektedir.Acıbadem’den Koşuyolu’na geçip sırayla Koşuyolu ve Tophanelioğlu Caddelerini kullanarak Altunizade’ye ulaşılabilir ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne giriş yapılabilir. Aynı köprüye ikinci bir yoldan ulaşım için ise E5 otoyolunu kullanmak gereklidir. İzmit-Ankara yönüne doğru otoyolu takiben, Göztepe Köprüsü’ne gelmeden önce köprü girişi verilmektedir. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü çıkışında Altunizade sapağından sonra Acıbadem’e giriş de mevcuttur. Ancak Acıbadem Caddesi bu şekilde sadece tek yönlü olarak Çevreyolu’na bağlanmıştır. 1. Köprü Çevreyolu Acıbadem Caddesi’ne bağlanmasına rağmen, Acıbadem Caddesi Çevreyolu’na direkt çıkışa sahip değildir.Fatih Sultan Mehmet Köprüsü için ise yine E5 otoyolunu takip etmek gereklidir. İzmit-Ankara yönünde ilerlerken sırayla Göztepe ve Yenisahra’ya ulaştıktan sonra Kozyatağı’na gelmeden 2. Köprü girişi verilmektedir.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Tweet
Share on linkedin
Paylaş